pátek 3. dubna 2015

NEW IN


Ahoj! Dnes jsem si pro vás připravila článek zaměřený na věci, které jsem si koupila za poslední dobu, přesněji za poslední měsíc. Moc jsem nenakupovala, hlavně kvůli školy a taky mě čekají za dva týdny přijímací zkoušky, takže se snažím taky trochu připravovat.
První věc, kterou jsem si koupila, jsem si hned i škrtla z wishlistu. Je to koženkový křivák, má stříbrné detaily a je zajímavý svým detailem na límečku. Koupila jsem ho v Mohitu.


Dále jsem si koupila světle žlutou sukni, která je podle mě skvělá na jaro a půjde nosit i v létě, protože je z celkem lehkého materiálu. Má trochu vyšší pas a je stejně jako křivák z Mohita. Taky další věc, kterou si škrtnu z wishlistu jsou tyto kotníčkové boty na menším podpadku z HM. Podobné boty jsem hledala už delší dobu. Chtěla jsem nějaké, které se budou hodit k jeanům, ale i k sukni a přesně tyhle to splňují. Poslední dvě věci jsou velké ''perlové'' náušnice a prstýnky, které mě hodně zaujaly. Jaký je váš názor na TYTO prstýnky? Líbí se vám?Doufám, že se vám tento New in článek líbil,
přeji vám hezký zbytek dne.

Anna

6 komentářů:

Děkujeme za komentář :)